Přihláška

Podání přihlášky ke studiu je jednoduché, rychlé a ZDARMA. Ke studiu jsou uchazeči přijímáni BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK či pohovorů.

Reference našich studentů

 • „Studium MSc jsem dlouho zvažoval a nakonec jsem si vybral studium MSc Management na Prague Institute of Business. Studium mohu doporučit všem, kteří o něm přemýšlejí. Nové znalosti a informace díky studiu a skvělý kontakt lektorů se studenty."

  Mgr. Vít Kusák, MSc
  MSc Management
 • „Nejen bezkonkurenční cenou, ale přístupem lektorů a získanými vědomostmi mohu studium na Prague Institute of Business jedině doporučit."

  Ing. Kateřina Šindelářová, DBA
  DBA Executive management
 • „Potřeboval jsem se kariérně posunout, k čemuž mi chyběl v nadnárodní společnosti titul MBA. Studium MBA řízení lidských zdrojů mi k mé práci pomohlo nejen ziskem prestižního titulu, ale i nově získanými zkušenostmi."

  Jakub Kotrbatý, MBA
  MBA Řízení lidských zdrojů
 • „Program MBA Sportovní management pro mě byl jasnou volbou. Celý život se sportu věnuji a potřebovala jsem naučit praktickým dovednostem, které přímo s řízením ve sportovním odvětví souvisejí. Tyto znalosti jsem na vysoké škole nedostala, tak jsem doufala, že mi tyto znalosti přinese právě tento program. S celým studiem jsem velice spokojená. Studium mi poskytlo přesně to, co jsem potřebovala. Znalosti, dovednosti a informace, které jsem neměla."

  Ing. Helena Dobrovská, MBA
  MBA Sportovní management
 • „Se studiem programu BBA jsem začala při studiu na vysoké škole, abych se rozvíjela více směry, jelikož mám vysokou školu úzce profilovanou a k práci potřebuji znát i okruhy, které právě program BBA Základy managementu splňoval. Studium naplnilo mé očekávání jak informaci tak především přístupem lektorů."

  Barbora Vaňková, BBA
  BBA Základy managementu
 • „Dlouho dobu jsem rozmýšlel, zdali budu v České republice studovat program LLM. Nakonec jsem si kvůli složení předmětů vybral studium na Prague Institute of Business konkrétně LLM Korporátní právo. Všem kteří váhají, bych program doporučil. Informace, zpracované materiály a praktické znalosti. Studium předčilo mé očekávání."

  Mgr. Jan Opletal, LLM
  LLM Korporátní právo
 • „Studium programu MBA Management a leadership naprosto splnilo mé očekávání. Program jsem si vybral hlavně kvůli jednotlivým předmětům, které byly poskládané přesně tak, jak se mi hodilo pro můj osobnostní rozvoj na manažerské pozici."

  Ing. Jiří Zahrádka, MBA
  MBA Management a leadership