Akreditace a členství

Indikátorem kvality námi poskytovaných profesních vzdělávacích programů, stejně jako celé instituce, jsou mimo jiné i prestižní akreditace a členství v národních i nadnárodních asociacích. Tyto akreditace jsou důležitým kritériem při výběru školy, jelikož reflektují úroveň a kvalitu poskytovaného vzdělání.
#

The International Association for Higher Education & Accreditation

Jsme hrdí držitelé mezinárodně uznávané akreditace IAHEA. Akreditováním asociací IAHEA jsme se stali součástí komunity prestižních vysokých škol, jejichž členy jsou například Kellogg School of Management, The University of Chicago Booth, INSEAD nebo ESADE. Naši studenti a absolventi studují dle stejné akreditace a dle stejných postupů jako studenti jiných vysokých škol akreditovaných pod IAHEA.

#

Europe Accreditation Council for Business Education

Jsme hrdí držitelé akreditace EACBE. Akreditace EACBE je nejkomplexnější institucionální akreditační asociací pro vysoké školy a univerzity. Akreditace EACBE je celosvětově uznávaná profesory, zaměstnaci, celosvětovými společnostmi a médii. Akreditace EACBE zajišťuje přísnou kontrolu kvality, srovnává školu s mezinárodními standardy, pokud jde o správu, programy, studenty, učitele, výzkum, internacionalizaci, etiku, odpovědnost a udržitelnost, stejně jako zapojení do světa praxe.

#

European Association for Higher Education

Jsme hrdí držitelé akreditace EAHE. The European Association for Higher Education je evropským sdružením číslo jedna pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání. Slouží jako centrum odborných znalostí, vytváření sítí a zdrojů ve vysokoškolském vzdělávání. Evropská asociace pro vysokoškolské vzdělávání je organizace vedená členy, která slouží institucím, které chtějí zlepšit nebo začít poskytovat vysokoškolské vzdělávání.

#

Council for Responsible Business and Management

Jsme hrdými členy CRBME. The Council for Responsible Business and Management je globální vzdělávací komunita akademiků, škol, institucí a odborníků. Členové, kteří se připojí k CRBME, se zavazují podniknout kroky k zajištění toho, aby vzdělávání v oblasti řízení a podnikání bylo v nejvyšší kvalitě a co nejvíce v souladu s udržitelností rozvoje společnosti v rámci zlepšování vzdělávání v oblasti řízení a podnikání.

#

Academy of Management

Jsme hrdými členy AoM. Academy of Management je předním profesním sdružením pro učitele řízení a organizace. Celosvětovými členy jsou profesoři a Ph.D. studenti obchodních škol na univerzitách, akademici v souvisejících sociálních vědách a dalších oborech a odborníci, kteří si cení vytváření a aplikace znalostí. Academy of Management byla založena v roce 1936, podporuje obecný rozvoj výzkumu, vzdělávání, výuky a praxe v oblasti řízení a podporuje rozšiřování a sjednocování znalostí managementu.

#

Association for Educational Communications and Technology

Jsme hrdými členy AECT. Asociace pro vzdělávání a technologie (AECT) je profesní sdružení tisíců pedagogů a dalších, jejichž aktivity jsou zaměřeny na zlepšení výuky prostřednictvím technologie. AECT je významnou organizací pro ty, kteří se aktivně podílejí na návrzích a implementacích inovativních řešení a nových přístupů k výuce a vzdělávání. AECT je nejstarší profesionální organizací svého druhu a neustále si udržuje postavení v této oblasti. Více informací o AECT se můžete dozvědět na www.aect.org.

#

The Council of Forensic Science Educators

Jsme hrdými členy COFSE. The Council of Forensic Science Educators byl vytvořen před více než dvěma desetiletími profesory vyučujícími bakalářské nebo magisterské programy forenzní vědy na soukromých a veřejných vysokých školách a univerzitách. Jejich cílem bylo dosáhnout nejvyšších akademických standardů pro vzdělávání studentů hledajících kariéru v forenzní vědě. COFSE zahrnuje pedagogy forenzní vědy, kteří se věnují dosažení cílů a podpoře výměny názorů a informací o akademických programech ve forenzních vědách a diskusi o problémech společného zájmu.

#

International Assocation for Health and Fitness Education

Jsme hrdými držiteli akreditace IAHFE. Mezinárodní sdružení pro vzdělávání v oblasti zdraví a fitness (IAHFE) je mezinárodní nezisková organizace a v oblasti sportovního vzdělávání působí od roku 1999. IAHFE dnes pracuje na vytváření vzdělávacích příležitostí pro jednotlivce, kteří vedou, rozvíjejí a podporují sportovní aktivity.

price and packages-Call-to-action-Icon

Díky studiu BBA,MBA, DBA či LLM získají studenti ty nejdůležitější informace a dovednosti z různých studijních odvětví a oborů, které následně mohou aplikovat do jejich každodenního života i praxe.