Kdo jsme

Naší misí je přinášet prostřednictvím internetu kvalitní a cenově dostupné vzdělání dospělým studentům z celého světa

CO VÁM PŘINESE STUDIUM NA PRAGUE INSTITUTE OF BUSINESS?

Prague Institute of Business je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, DBA, BBA, MPA, MSc, LLM a LLD.
#

Prestižní vzdělání

Indikátorem kvality námi poskytovaných vzdělávacích programů, stejně jako celé instituce, jsou mimo jiné i prestižní akreditace a členství v národních i nadnárodních asociacích.

#

Konkurenční výhody

Studiem rozšíříte své obzory o nové zkušenosti, dovednosti a poznatky z praxe, čímž bezpochyby získáte konkurenční výhodu jak na trhu práce, tak na poli svobodné podnikatelské soutěže.

#

Individuální přístup

Naše studijní zaměření je přizpůsobeno potřebám uchazečů, respektuje jejich potřeby, silné stránky, vlohy a představy o budoucí profesi. Studium umožňuje vybrat si program podle vašich představ. Po ukončení studia si odnesete celosvětově uznávaný diplom.

#

Přínos pro praxi

Studium je navrženo tak, aby co nejvíce reflektovalo reálné životní situace a manažerskou praxi. V průběhu výuky budete mít možnost vše konzultovat s garanty z významných manažerských pozic a bohatými zkušenostmi.

price and packages-Call-to-action-Icon

Díky studiu BBA,MBA, DBA či LLM získají studenti ty nejdůležitější informace a dovednosti z různých studijních odvětví a oborů, které následně mohou aplikovat do jejich každodenního života i praxe.

PROČ STUDOVAT NA PRAGUE INSTITUTE OF BUSINESS

Spolupracujeme s odborníky z praxe s praktickými zkušenostmi, kteří vám zajistí kvalitní a praktické vzdělání.

PŘÍNOSY STUDIA

  • 11 programů MBA, 2 DBA, 3 LLM, 2 BBA, 1 LLD, 2 MSc
  • kvalitní vzdělání v prestižních oborech
  • studium v češtině
  • studium zaměřeno na praxi
  • časová flexibilita studia
  • prestižní akreditace
  • studium kompletně online