The International Association for Higher Education & Accreditation

Jsme hrdí držitelé mezinárodně uznávané akreditace IAHEA. The International Association for Higher Education & Accreditation je členská organizace, která propaguje výzkum, spolupráci, osvědčené postupy a studium tak, aby posunula vzdělávání do současného digitalizovaného světa. Jednotlivcům a institucím poskytuje osvědčené postupy k těmto změnám a znalosti, které k tomu potřebují. Akreditováním asociací IAHEA jsme se stali součástí komunity prestižních vysokých škol, jejichž členy jsou například Kellogg School of Management, The University of Chicago Booth, INSEAD nebo ESADE. Naši studenti a absolventi studují dle stejné akreditace a dle stejných postupů jako studenti jiných vysokých škol akreditovaných pod IAHEA.

Když se vzdělávací, profesní a obchodní organizace stanou členy IAHEA Business Education Alliance, jsou součástí hnutí spojeného s cílem zlepšit kvalitu vzdělávání po celém světě. IAHEA spojuje, sdílí a inspiruje inovace a kvalitu v celé členské síti i v obchodní komunitě. IAHEA poskytuje služby zlepšování a zajišťování kvality v oblasti vzdělávání a služby profesionálního rozvoje více než 1 800 členským organizacím a více než 1 000 akreditovaným obchodním školám po celém světě.

Posláním IAHEA je podporovat zapojení, urychlit inovace a zesílit dopad vzdělávání. Tato mise je v souladu s akreditačními standardy IAHEA pro všechny školy. IAHEA usiluje o neustálé zlepšování zapojení mezi obchodem, fakultami, institucemi a studenty tak, aby výuka byla v souladu s potřebami praxe.
price and packages-Call-to-action-Icon

Díky studiu BBA,MBA, DBA či LLM získají studenti ty nejdůležitější informace a dovednosti z různých studijních odvětví a oborů, které následně mohou aplikovat do jejich každodenního života i praxe.